Logo

Opel Astra H 1.7 CDTI

Број на оглас: 3721156 | Објавен на: 26.11.2020, 11:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2021

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Opel Astra H 1.7 CDTI 74kw/ 101 ks 2006 god. Servisirana i registritana vo odlicna sostojba bez dopolnitelni trosoci so aluminski bandazi i odlicni gumi ,nov akomulator, centralno so dalinsko 2 kluca, bord kompjuter, kontroli na volan, alarm, cd i dr.oprema .Krste 078 650 763

 Гевгелија    Општина:Богданци

Прати Е-Маил

 krste

Потврден огласувач