1 / 12
gumi Off Road 4x4
1 €
21.06.2022 10:04

Струмица / Струмица

Тип на гуми:

Гуми за сите сезони

Ширина:

Останато

Висина:

Останато

Дијаметар:

Останато

078/333-158 VIBER

isporaka po kargo za 1 raboten den

- montaza vo Strumica

- poveke dimenzii na lager

15,16,17...

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
071 222 776
Испрати Е-маил до огласувачот

gumi 215 75 17.5 predni - zadni extra cena!

7000 €

gumi 235 75 17.5 TRIANGLE

130 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам