Logo

gumi 31x10.5-15 Off Road

Број на оглас: 3721660 | Објавен на: 02.12.2020, 12:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на гуми: Зимски Гуми

Ширина: Останато

Висина: Останато

Дијаметар: Останато

Цена: 105 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


078/333-158 VIBER

TORQUE - Angliski Brend

- isporaka za 1 raboten den

31x10.5-15 = 100 €
245-75-16 = 105 €
235-75-15
215-75-15

Огласи од: Zoran

Zoran

Струмица

Станете Премиум член

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 Zoran

Потврден огласувач