Logo

Citroen C4 1.6HDi

Број на оглас: 3721845 | Објавен на: 26.11.2020, 09:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Citroen

Модел: C4

Година: 2012

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2021

Сила на моторот: 109 kw / 148 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 6.000 €

8.800 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


C4 1.6HDI
--- KLIMATRONIC
--- TEMPOMAT
--- SERVO
--- MET.SIVA
---ABS
---ESP+ASR
---CD MP3 + TEL.
--- 10 X ARBG
--- KOZEN VOLAN (podesuvanje vo visina)
-- BORD KOMPJUTER
ELEKTRIKA NA STAKLA
ELEKTRIKA NA RETROVIZORI
PARKING SEN.
Plateni site davacki do registracija

 Гевгелија    Општина:Богданци

Прати Е-Маил

 JO

Потврден огласувач