Logo

OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI.88 kw.6 brzini.COSMO

Број на оглас: 3721892 | Објавен на: 05.12.2020, 10:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Zafira

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2020

Сила на моторот: 88 kw / 120 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 3.600 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI.88 kw -120 ks.SO 6 BRZINI.
FUL OPREMA - PERFEKTNA
SO 7 SEDISTA.AL BANDASI.ORGINALNI OPEL.ODLICNI GUMI.2 KLUCA SO DALINSKO.KOZEN ENTERIER.KLIMATRONIK.
COSMO VERZIJA SO NAJ FUL OPREMA
PLATENO.SREDENO SE DO REGISTRACIJA
NAPOMENA-ZAFIRATA E KAKO NOVO VOZILO
MOZNA ZAMENA SAMO ZA POMALO DIZEL VOZILO DO 77 kw. za pocetnik.

 Делчево    Општина:Делчево

Прати Е-Маил

 .....

Потврден огласувач