Logo

Audi A4

Број на оглас: 3722378 | Објавен на: 22.11.2020, 15:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2020

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 5.499 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продаваМодел:AUDI A4 2.0TDI 140KS AMBITION/Седан
Произведено:2005
Гориво:Дизел
Мотор:2000 cm³ • 140кс Еуро4
Менувач:Mануел 6 брзини
Боја:Металик Сива
Врати:5
Километража: 220000Км

ДОПЛОНИТЕЛНИ ИНФОРМАЦИИ:

Возилото е увезено од Италија пред 3 години.Регистирано на МК табли.Редовно одржавано и гаражирано.

Направени сите тековни сервиси Голем,мал,нов сет(Ламела,потисна,друг лагер,Замаец),амортизери,дискови,плочки со фоказ фактути од сервис.Ваше е само да возите.

Сите стакла,фарови,штопови се иста бројка без удари без грам кит или шминка.Без точка без грепка.

Возилото е во одлична состојба без ниту една најмала маана,може слободно да се провери во овластен сервис или сервис по ваша желба.Мотор,дизни,менувач,турбо одлични.Се работи до последно копче.

Зимни Гуми Нокиан

Опрема:

-Кожен серво волан
-Рекаро салон
-Климатроник (исправен лади)
-Борд Компјутер
-Електрика на прозорци и ретровизри(со автоматско затварање)
-Алу Фелни Фабрички 17
-ЕСП
-АБС
-12XAIRBAG
-ISOFIX
-Централно со далечинско
-Mагленки

 Крива Паланка    Општина:Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Dusan

Потврден огласувач