Logo

HyperX DDR4 2400MHz 4GB Stick - So garancija, nov.

Број на оглас: 3722951 | Објавен на: 25.11.2020, 13:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.200 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи / РАМ Меморија

Вид на оглас: Се продава


Se prodava 4GB HyperX RAM stick na 2400MHz brzina, DDR4 so Garancija.

 Filip

Потврден огласувач