Logo

MERCEDES ML320 CDI EDINSTVEN

Број на оглас: 3723047 | Објавен на: 01.12.2020, 22:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: ML 320

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Златна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2021

Сила на моторот: 165 kw / 224 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 13.500 €

13.700 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


2008
245.000 Km

2020 M/S Gumi Barum Polaris
2018 M/S Gumi Dunlop

13.11.2020 smenato ulje Mobil1 5w/40 so site filteri
Registracija so Zelen Karton do Maj 2021

Bez Jastuci fabricno
F1 brzini na volan
Navigacija
Zadna kamera fabricno
Krov
Sistem Alarm
Koza so Greaci na sedista
Fabricno zatemeni zadni stakla
Bi-Xenon i mnogu drugi oprema
PROVERKA KAJ SAKATE

 Дебар    Општина:Дебар

Прати Е-Маил

 Tani

Потврден огласувач