Logo

Sliki od Dimitar Stojcevski

Број на оглас: 3723087 | Објавен на: 24.11.2020, 15:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 8.500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Антиквитети, Уметност, Колекц. / Уметнички слики

Вид на оглас: Се продава


Се продават Уметнички оргинални цртежи техника комбинирана од познат македонски академски сликар Димитар Стојчевски.

1.Стари Ламби, 28х16,5цм 1600 денари.
2.Рајска Градина, 33х23цм 1600 денари.
3.Зимски пејсаж, 35х25цм 1500 денари.
4.Птица, 22х15цм 1000 денари.
5.Ноќен пејсаж, 34х26цм 1600 денари.
6.Композиција, 34х26цм 1700 денари.
Вкупно за сите цена со попуст 8500 денари, праќам по карго.
Viber: 070316966
Cenite se fiksni.

 Крива Паланка    Општина:Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Kriva Palanka

Потврден огласувач