Logo

OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI EKSTRAAA^^CITY-AUTO^^

Број на оглас: 3723190 | Објавен на: 02.12.2020, 18:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Zafira

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2021

Сила на моторот: 88 kw / 120 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 2.750 €

2.950 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Klima
El na stakla
El na retrovizore
Abs
Esp
Centralno
Al. Bandaze
Komplet servisirana
Registirena

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 Ace

Потврден огласувач