1 / 9
ЕЛЕКТРИЧНИ КАБЛИ И ГАЛАНТЕРИЈА
1 €
09.09.2022 14:47

Куманово / Куманово

Продавам одредена количина на:
-Продолжен кабел тип PPOO 3х2,5 -100м
-Инсталациони кабли за монтажа под малтер
PP-Y 3x2,5 - 5x2,5 - 5x4 - 1x6 mm2
-Инсталациони ребрасти флекси црева
- OG разводни кутии 80x80 mm
- PVC шелни 8-18мм за монтажа на кабли на ѕид
-FI 40 струјно заштитна склопка 0,5А
-FI 63 струјно заштитна склопка 0,5А
-Трополен контактор R40 за монтажа на шина
-Трополни автоматски осигурач B40
-Еднополни автоматски осигурач B16 и B20
-Монофазни шуко штекери 16А, 220V, за во ѕид
-Сериски прекидач 10А, за монтажа во ѕид
-Бакарна шина (чешел) за шемирање на автоматски осигурачи во разводна табла,
со должина од 1м по парче
-Електрично броило (струјомер) 10-40А,, 220/380V
трофазно, двотарифно
- Електронско броило (струјомер) 10-40А, 220/380V
трофазно, двотарифно
(Броилата може да се користат како контролни мерни броила во електрични инсталации)

Молам, да не се јавувате од љубопитност, туку ако сте сериозен купувач.
Цена по договор.
Телефон за контакт: 075 269 123

Категорија: Дом и Градина / Cтруја и додатоци - Агрегати

Се продава од:

Столе
Потврден огласувач
075269123
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам