1 / 7
Renault Megane
1 €
Цената е фиксна
15.01.2021 19:37

Скопје Центар / Скопје

Марка:

Renault

Модел:

Megane

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2021

Сила на моторот:

78 kw / 106 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Renault Megane 1.5dci ful oprema registriran servisiran folii so atest za poveke informacii 070/269-600

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

×××
Потврден огласувач
070269600
Испрати Е-маил до огласувачот