1 / 3
prodavam 2 kaloriferi na struja
1.000 €
19.06.2021 10:36

Пробиштип

2 kaloriferi na struja
1 sporet za parno na drva 8kw
mixer za testo 30L
aparat za pecenje pilinja na strija 30komada
kotel za parno na struja 24kw

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Се продава од:

DANIEL
Потврден огласувач
078 606 332
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам