1 / 7
Нови наочари за моторциклисти Choppers
1.200 МКД
Цената е фиксна
20.09.2021 15:24

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Се продаваат нови воопшто не носени наочари за моторциклисти Choppers

Лого на Чоперс имаат двете рачки.

100% максимална заштита од UV400.

Поликарбонатни леќи што не се уништуваат.

Обложени со пена од внатрешната страна за удобност при носење во кацига.

Торбичка од полиетен Choppers со ознаки и бесплатна торбичка за сонце.

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Оптички уреди / Очила

Се продава од:

/
Потврден огласувач
076523595
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам