Logo

Alfa romeo 166 2.4 JTD “ Za Delovi “

Број на оглас: 3724497 | Објавен на: 05.10.2020, 11:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Alfa Romeo

Модел: Alfa 166

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 03.2021

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 88 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


samo na delovi

 Дебар    Општина:Дебар

Прати Е-Маил

 Ardiol

Потврден огласувач