Logo

Нива во близина на Горобинци

Број на оглас: 3725321 | Објавен на: 25.11.2020, 08:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 4000 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: 1 €
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава нива/пасиште место викано Смоквинки, класа 3. Цена 1евро/квадрат ФИКСНО.

 Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

 Dejan

Потврден огласувач