Logo

Нива во близина на С.Трстеник

Број на оглас: 3725330 | Објавен на: 25.11.2020, 08:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 2986 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: 4.000 €
Цената е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава нива во близина на Трстеник место викно Ѕурилово. Цена 4000 евра ФИКСНО.

 Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

 Dejan

Потврден огласувач