Logo

Ford Focus Neuvezuvan

Број на оглас: 3725677 | Објавен на: 01.12.2020, 17:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Focus

Година: 2006

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2021

Сила на моторот: 59 kw / 80 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 3.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Се продава Ford Focus 2006 1.4 (59kw-80ks) Бензин Плин во oдлична состојба регистриран до 26.06.2021г. Неувезуван.

Направрн мал сервис (уље и филтри) пред 1000км
Не е увезена
Од опрема има
Клима
Оригинално радио (aux)
Команди на волан(темпомат, радио)
Плин со А-Тест(Сменети дизните пред 6 месеци за плинот исто така и филтрите)
Нови предни амортизери
Нов акумулатор нов (под гаранција)
Серво волан
Два оригилални клуча (централно)
4 летни гуми + 4 зимски гуми
Реални километри, проверка каде сакате.

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 Nikola

Потврден огласувач