Logo

ALFA ROMEO 159 2.4JTD 4X4 KAKO NOVO MOZNA ZAMENA

Број на оглас: 3725722 | Објавен на: 23.11.2020, 10:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Alfa Romeo

Модел: Alfa 159

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2020

Сила на моторот: 147 kw / 200 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


-ALFA ROMEO 159 2.4JTD 4X4 KAKO NOVO
-OPEMA EKSTRA FULL
-4X4-POGON
-KOZA
-KLIMATRONIK
-TEMPOMAT
-17 AL.BANDASI NOVI
-4 NOVI GUMI M+S
-SERVIS NAPRAVEN KOMPLETEN
-MOZNA ZAMENA ISKLUCIVO OZBILNI KUPCI REALNI CENI

 FENIX

Потврден огласувач