Logo

BORBET 16ki 5X100

Број на оглас: 3725849 | Објавен на: 22.11.2020, 17:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж и Гума: Алу. бандажи со летни гуми

Дијаметар на бандаж: 16

Ширина на бандаж: 7J

Број на дупки во бандаж: Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж: 100

Ширина на гума: 205

Висина на гума: 45

Дијаметар на гума: 16

Цена: 6.500 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodavat Bandazi Borbet so dijametar 5x100 16ki
Bandasite se pravi original Borbet Made in Germany
Gumite gi davam gratis posto se vozeni tri sezoni
Mozna zamena za 14ki ili 15ki 4x100 ili 4x98

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Dejan

Потврден огласувач