Logo

DURR Dental kompresor

Број на оглас: 3725969 | Објавен на: 22.11.2020, 17:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.250 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Медицински опрема

Вид на оглас: Се продава


Se prodava stomatoloski bezmaslen kompresor Dürr Dental tornado 130 so suhac za vozduh.

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 Andon

Потврден огласувач