Logo

Hyundai Smartbook 901 10,1" inch

Број на оглас: 3726590 | Објавен на: 22.11.2020, 17:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Производител: Останато

Xaрд диск HDD: < 60 GB

РАМ Меморија: До 1 GB

Модел на процесор: Intel Celeron

Тип на хaрд диск: HDD

Големина на екран: 11 - 12 инчи

Цена: 700 МКД

900 МКД

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Вид на оглас: Се продава


Hundai Smartbook 901 White
Intel Atom N270 1,6Mhz
1 gb ddr2
Lcd 10.1

Bez Hard disk i polnac

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 Fx

Потврден огласувач