Se izdava stan vo noviot centar
1 €
05.03.2021 09:04

Кавадарци / Кавадарци

Број на соби:

2

Квадратура:

54 m²

Греење:

Дрва

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Година на градба:

1980

Година на реновирање:

1980

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Edvard kardelj

Se izdava stan
Broj za kontakt 078/312-868

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Marjan
Потврден огласувач
078312868
Испрати Е-маил до огласувачот