Logo

Saab 9-3 1.9ttid 180ks BI TURBO AVTOMATIK

Број на оглас: 3726731 | Објавен на: 22.11.2020, 13:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Saab

Модел: 9-3

Година: 2009

Гориво: Дизел

Километри: 20000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2021

Сила на моторот: 132 kw / 179 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 123 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo odlicna sostojba servisirana e komplet so ful oprema moze da se napravi I na bugarki tabli I na mk tabli .mozna e zanena so realna ponuda VECTOR MODEL INFO 077695803

 goran

Потврден огласувач