Logo

SE PRODAVA FORD FUSION 1.4TDCI 2006g

Број на оглас: 3727867 | Објавен на: 04.12.2020, 09:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Fusion

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2021

Сила на моторот: 50 kw / 68 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 2.800 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


-Ford fusion 1.4 tdci 2006 god 50kw odlicna za pocetnici soferi ekonomicna
-Servis napraven pred 500 km
Rebrast + zategaci, vodna pumpa Pk kais , Ulje Ford 5w30 i site 4 filtri za klima,gorivo,ulje,vozduh
-Fabricka boja i realni km
-Oprema KLIMA,ABS,CENTRALNO,BORD
- 4 novi Zimski gumi
Info samo na mob 072312292

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 xXx

Потврден огласувач