Logo

БИО КОМПИР ЖОЛТА АГРИА / KOMPIR AGRIA

Број на оглас: 3727910 | Објавен на: 05.12.2020, 17:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Храна и готвење / Овошје и зеленчук

Вид на оглас: Се продава


Био компир жолта АГРИА, прва класа произведено во с.Нежилово (Кратовско) на 1527м.н.в.

За повеќе инфо звонете на бројот 078/851-303

 Кратово

Прати Е-Маил

 Hristijan

Потврден огласувач