Logo

HYUNDAI TUCSON 2.0

Број на оглас: 3728037 | Објавен на: 24.11.2020, 14:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Hyundai

Модел: Tucson

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2021

Сила на моторот: 104 kw / 141 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 1 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Се продава HUYNDAI TUCSON 2.0 CRDI:
✔️✔️Увезен од Италија, со целосен превод и документација на Македонски
-✔️ 2008 година
-✔️ 4x4 WD
-✔️Гаражиран
-✔️ 110 KW/ 144 HP
-✔️Вреди да се види
-✔️...Повеќе информации: 078 413 824

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Hristijan

Потврден огласувач