1 / 12
Citroen DS3 1.6 HDi SoChic
6.500 €
15.01.2021 10:57

Карпош / Скопје

Марка:

Citroen

Модел:

DS3

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2020

Сила на моторот:

68 kw / 92 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Citroen DS3 1.6 HDI

SNAGA: 68 KW / 92 KS
GODINA: 2012/2011
km.165.000

OPREMA:
-GPS navi
-CLIMATRONIC
-KOZEN VOLAN
-KOMANDI NA VOLAN
-CITY SERVO VOLAN
-RADIO CD
-CENTRALNO ZAKLUCUVANJE
-ABS
-SERVISNA KNIGA
-METALIK BOJA

VOZILOTO E VO TOP SOSTOJBA
SERVISNA KNIGA

I N T E G R A
jadranska magistrala bb
Skopje
☎076333666
🌍 www.integramotors.com.mk

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

I N T E G R A motors group
Kacanicki Pat bb
Потврден огласувач
076 333 666
Испрати Е-маил до огласувачот

Mazda 3 1.6 dizel 2010

6500 €

Citroen C3 1.4 HDI EXCLUSIVE

5500 €