Logo

Ovci

Број на оглас: 3728899 | Објавен на: 22.11.2020, 20:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Вид на оглас: Се продава


Mladi 40 ovci, 80 evra ovca.
078514942

 Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

 Borche

Потврден огласувач