Logo

Sliki od Dimitar Stojcevski

Број на оглас: 3729512 | Објавен на: 22.11.2020, 12:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Антиквитети, Уметност, Колекц. / Уметнички слики

Вид на оглас: Се продава


Се продават Уметнички оргинални цртежи техника комбинирана од познат македонски академски сликар Димитар Стојчевски.

1.Жена со коњ, 32х22цм.
2.Сколптури, 28х20цм.
3.Папагали, 28х20цм
4.Папагали-2, 28х20цм
5.Апстрактен папагал, 28-20цм
6.Апстрактен Анѓел, 32х22цм
7.Птици, 18х16цм
8.Анѓел, 25х10цм
9.Анѓел-2, 25х10цм

Еден цртеж 600 денари, сите девет цртежи 4500 денари.
Праќам по карго.
Viber: 070316966
Cenite se fiksni.

 Крива Паланка    Општина:Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Kriva Palanka

Потврден огласувач