Logo

Reno megan 1.6 benzin

Број на оглас: 3729766 | Објавен на: 29.11.2020, 09:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Megane

Година: 1996

Гориво: Бензин

Километри: 20000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2021

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vo odlicna sostojba registrirana cela godina pali vozi poveke info na tel

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Dalibor

Потврден огласувач