Logo

VW Golf 7 FACELIFT 1.6TDI 116HP TRENDLINE

Број на оглас: 3729842 | Објавен на: 28.11.2020, 09:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2017

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2021

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Kласа на емисија: Еуро 6

Цена: 13.400 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


-KOLATA E VO FABRICKA SOSTOJBA, BEZ ZABELESKI
-UVEZENA OD FRANCIJA
-PROIZVEDENA 10.2017 PRVA REG 2018
-DVA ORGINALNI KLUCA
-GARANCIJA ZA KILOMETRI PROVERKA PO VASA ZELBA
-PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA
-MOZE ZAMENA ZA POMALO VOZILO SO VASA DOPLATA

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Oglasi

Потврден огласувач