Logo

polovni delovi za focus / c max 1.6 tdci 66kw

Број на оглас: 3730510 | Објавен на: 21.11.2020, 05:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Focus C-Max

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 10000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2018

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 400 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


2 predni amortizeri so odbojnici
korpa lamela plivajuci zamajac hidro lager na Sachs
2 predni disk
vodna pumpa rebrest kais so zategaci
filter za nafta
2 Michelin letni gumi 205 55 r16

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 DANIEL

Потврден огласувач