Logo

MAZDA CX-7

Број на оглас: 3731465 | Објавен на: 24.11.2020, 16:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mazda

Модел: CX-7

Година: 2007

Гориво: Бензин

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2021

Сила на моторот: 191 kw / 260 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 8.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mazda CX-7 2.3 Turbo
Kolata e ekstra socuvana donesena of svedska pred edna godina so full oprema
Greaci na sedista tempomat itd.
Registrirana do 10/2021

 Тетово    Општина:Боговиње

Прати Е-Маил

 Ibishi

Потврден огласувач