1 / 10
Mercedes GLK 320 CDI SPORT
11.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.06.2021 08:58

Пробиштип

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

GLK 320

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

10.2021

Сила на моторот:

164 kw / 223 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Се продава Mercedes GLK 320 CDI Sport - 2009 година, во одлична состојба.

Повеќе инфо:

070/604-615
Јонче.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

МЦ Системи
ул. Јордан Стојанов бр.12
Потврден огласувач
070438762
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам