Logo

Tico od prv sopstvenik

Број на оглас: 3731719 | Објавен на: 03.12.2020, 06:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Daewoo

Модел: Tico

Година: 1998

Гориво: Бензин

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 27 kw / 37 ks

Kласа на емисија: Еуро 2

Цена: 800 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam tico 98 god od prv sopstvenik prva boja ,novi gumi ,ekstra motor i menjac ,stegnato i zdravo kolice,samo registracija e pominata
Koj e za ubavo tico neka poveli

 Кратово

Прати Е-Маил

 toni

Потврден огласувач