Logo

HYUNDAI ACCENT 1.3

Број на оглас: 3731753 | Објавен на: 25.11.2020, 17:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Hyundai

Модел: Accent

Година: 2001

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2021

Сила на моторот: 64 kw / 87 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 1.550 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Hyundai accent 1.3 benzin-plin 2001 godina so klima i novi gumi
kolata e vo odlicna sostojba bez dopolnitelni vlozuvanja samo vozenje tel:070 702 651

 Свети Николе    Општина:Лозово

Прати Е-Маил

 punto

Потврден огласувач