1 / 12
Mazda 5 2.0 d 7 sedista uvozz 07 g perfekt sostojba
4.650 €
26.02.2021 21:47

Битола / Битола

Марка:

Mazda

Модел:

5

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2020

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

servisirana plateni site davacki do registracija proba I proverka kade sakate
Pozz
078 239 058
078 239 058

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Blagoja
Потврден огласувач
070312704
Испрати Е-маил до огласувачот