Logo

DELOVI ZA OPEL CORSA C 1.2

Број на оглас: 3732462 | Објавен на: 23.11.2020, 19:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Corsa C

Tип на делови: Останато

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Резервни делови за OPEL CORSA C 1.2 бензин има се.

☎️ 072 224 479 ☎️

Менјач ✅
Амортизери , Лагери , Зглобови ✅
Алумински бандажи 15ки✅
Компресор, Алансер , Алтернатор ✅
Егр вентил , Сензори,Врати,Крила,Магленки✅
Серво пумпа , Трапови , Вилушки ✅
Зглобови,Амортизери,Сончев кров✅
Шепи , Плочки , Дискови✅
Има се што ви треба и од внатрешен ентериер..
Фабричко радио,Седишта,Тапацири,Волан нов,Звучници..итн..✅

 Крива Паланка    Општина:Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Nikola

Потврден огласувач