Logo

МАЛЕШЕВСКО КОЗЈО СИРЕЊЕ

Број на оглас: 3733244 | Објавен на: 24.11.2020, 19:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

300 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Храна и готвење / Сирење /Млечни производи

Вид на оглас: Се продава


Домашно направено сирење од млеко од кози кои пасат растителни билки на Малешевските пл.
Сирење со најмалце масти, сирење кое е хигиенски правено и одржувано. Пакувано е во амбалажа од околу 8кг. цената зависи од количината. По договор можна е и испорака.

 Берово    Општина:Берово

Прати Е-Маил

 Тони

Потврден огласувач