Logo

Кревет

Број на оглас: 3733903 | Објавен на: 03.12.2020, 19:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Кревети

Вид на оглас: Се продава


Димензии ширина 115cm x 175cm должина

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 Ристе

Потврден огласувач