Logo

Opel vectra 1.8 16v “ Za Delovi “

Број на оглас: 3733936 | Објавен на: 14.10.2020, 18:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Vectra

Година: 2000

Гориво: Бензин

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 02.2021

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 88 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Opel vectra 1.8 16v 85kw 183.000km orginal
Kolata se prodavat samo na delovi ne cel

 Дебар    Општина:Дебар

Прати Е-Маил

 Ardiol

Потврден огласувач