Logo

ПРЕРАБОТКА НА ДРВО - ГРАЃА (ДАСКИ,ГРЕДИ...)

Број на оглас: 3734092 | Објавен на: 24.11.2020, 19:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Вид на оглас: Се продава


Продажба на разни видови преработено дрво (даски).

Разни димензии, квалитет и цена.

Преферирана соработка за продажба на големо.
За повеќе информации исконтактирајте не.


 Берово    Општина:Берово

Прати Е-Маил

 ГОРАН

Потврден огласувач