Logo

Se prodava Neoplan Starliner 07god vo super sostojba

Број на оглас: 3734103 | Објавен на: 27.11.2020, 21:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автобуси

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Neoplan Starliner 07god vo super sostojba
Info na tel 070368295

 Кратово

Прати Е-Маил

 Filip

Потврден огласувач