Logo

multimedia MP5 , Radio za kola so ekran na dopir 7"

Број на оглас: 3734800 | Објавен на: 22.11.2020, 14:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.700 МКД

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Авто Hi-Fi и Навигација / CD,DVD,MP3,MP4,MP5 плеери

Вид на оглас: Се продава


MP5 Мултимедија / радио

7" TFT LCD Touch Control - екран со подршка на 1080P, Full HD резолуција
Подршка на mp3, mp4, mp5 видови на фајлови (слики, песни, видеа, филмови)
Mirror Link (Android) - опција за пресликување на екранот од Android телефони
USB приклучок
AUX приклучок
SD card приклучок
Bluetooth
RDS - Radio Data System
4x45 W мосфет- јачина на звук
Опција за поврзување со камера за полесно паркирање(опционално +600денари)
Опција за поврзување со повеќе екрани за задна клупа


Контакт број: 078 440 830


Достава по карго експрес ни цела Македонија

 Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

 shop2

Потврден огласувач