Logo

Volkswagen passat

Број на оглас: 3735932 | Објавен на: 21.11.2020, 20:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 1997

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 300000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 88 kw / 120 ks

Kласа на емисија: Останато

Цена: 1.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava volkswagen passat 1.6
Benzin-plin dizna sistem so a-test
Bez registracija
Vo odlicna sostojba
Kontakt tel: 078987767

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 xxxxxxx

Потврден огласувач