Logo

A 180cdi automatik delovi

Број на оглас: 3736262 | Објавен на: 22.11.2020, 17:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: A 180

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Хеџбек

Боја: Златна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2018

Сила на моторот: 80 kw / 109 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 111 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


078268198

 Sejdo

Потврден огласувач