Logo

Ford focus

Број на оглас: 3736469 | Објавен на: 29.11.2020, 20:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Focus

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2021

Сила на моторот: 75 kw / 102 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 2.800 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava ford focus 1.8 tdci super sostojba! Registrirano servisiran sve!

 Дебар    Општина:Дебар

Прати Е-Маил

 lindi

Потврден огласувач