Logo

MERCEDES C220 CDI

Број на оглас: 3736611 | Објавен на: 22.11.2020, 18:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: C 220

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 300000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2021

Сила на моторот: 105 kw / 143 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 2.700 €

3.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava mercedes c220 cdi vo odlicna sostojba ispraven pali vozi. mozi da se vidi i proba vo sekoe vreme za poveke informacii dzvonete na
078 407 035
078 407 035
078 407 035
078 407 035 BORCE

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 Hristijan

Потврден огласувач