Logo

Velosiped BULLS"

Број на оглас: 3737101 | Објавен на: 28.11.2020, 15:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Вид на велосипедот: Механички

Пол: Машки и женски

Големина на тркало: 28 "

Големина на рам: Останато

Цена: По Договор
Цената е фиксна

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


Poloven velosiped

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 marea

Потврден огласувач